Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Pravidlá fóra!

Goto down 
AutorSpráva
Neuro
Administrátor
Administrátor
Neuro


Počet príspevkov : 8
Registration date : 24.07.2007

Pravidlá fóra! Empty
OdoslaťPredmet: Pravidlá fóra!   Pravidlá fóra! Icon_minitimeUt júl 24, 2007 3:51 pm

Každý užívateľ na fóre je povinný prečítať a brať na vedomie nižšie uvedené pravidlá !


Pravidlo č.1
Každý užívateľ tohto fóra je zodpovedný za obsah každého svojho príspevku, taktiež za súbory priložené k príspevku ,administrátori ani moderátori nezodpovedajú za príspevky ani súbory poslané užívateľmi a v prípade potreby, alebo rozhodnutia ich môžu bez akejkoľvek výstrahy zmazať, premiestniť, poprípade zmeniť obsah.

Pravidlo č.2
V príspevkoch je zakázané urážanie ostatných užívateľov, rasistické vyjadrovanie, sexuálne ponižovanie, narážky na telesné vady, osočovanie, propagácia násilia, drog, hanobenie národa, používanie hrubých a vulgárnych výrazov. Za otvorené urážanie administrátorov/moderátorov je trestom okamžité vylúčenie z fóra (BAN).

Pravidlo č.3
Na fóre platí výslovný zákaz používania živých liniek. Linky odkazujúce na iné servery vkladajte do code. V sekcii Návody nájdete popis, ako správne pridávať linky do príspevkov. Jedinou výnimkou sú linky začínajúce: war-board.forumsk.com/ -tieto linky nemusíte vkladať do code. Nedeformujte hlavičky liniek, napr.:http na hxxp a podobne.

Pravidlo č.4
Úmyselná reklama na iné diskusné fórum, stránku podobného zamerania, alebo akékoľvek odkazy na stránky s úmyslom propagácie, či vlastného prospechu, sú zakázané a budú okamžite potrestané vylúčením z fóra (BAN).

Pravidlo č.5
Z morálnych dôvodov nekopírujte linky z konkurenčných CZ/SK fór alebo stránok podobného zamerania. Ak bude zistený čo i len náznak takéhoto konania(heslo do archívu, adresa linky, názov súboru),príspevok bude okamžite zmazaný.

V prípade porušenia niektorého z týchto pravidiel, bude užívateľ uväznený, v prípade častého porušovania týchto pravidiel mu bude zakázaný
prístup na fórum (BAN).

Pokiaľ máte akékoľvek nejasnosti kontaktujte administrátorov tohto fóra, na e-mail alebo na ICQ.

ĎAKUJEME
Návrat hore Goto down
https://war-board.forumsk.com
 
Pravidlá fóra!
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: War-Board :: Pravidlá a info-
Prejdi na: